Yükleniyor...
Uzayçağı Cad. 1154.Sok. (Eski 214) No:5 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 385 95 06
Elektrik | Kariyer Motorlu Araçlar | Ankara Oto Servisi
Kalite Öncelikli Hizmet
Alanında Uzman Personel
Modern Ekipmanlar
// SERVİSLERİMİZ //

Garantili İşçilik

Elektrik

Aracınızın elektrik aksamında oluşacak her türlü arıza, eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından tamir edilmektedir.

0 (312) 385 95 06

Kaporta ve Boya

Kaporta - Boya servisimizde her türlü marka ve model aracın kaporta - boya işleri, konusunda eğitimli ve tecrübeli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ekibimiz, aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak şizin için en uygun çözümü sunar. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile fırında boyanan araçlarınız, pasta cila ve boya koruma işlemleri yapıldıktan sonra size teslim edilir.

0 (312) 385 95 06

Motor Bakım ve Onarım

Fren sistemlerinden amortisörlere, filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin bakımını en modern test cihazlarını kullanarak uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

0 (312) 385 95 06

Periyodik Bakım

Fren sistemlerinden amortisörlere, yağ ve filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin periyodik bakımlarını en modern test cihazlarını kullanarak ve alanında uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

0 (312) 385 95 06

Oto Kurtarma

Gizem Oto Kurtarma 20 yıllık tecrübesiyle, Ankara içi ve dışı 7/24 oto kurtarma hizmeti sağlamaktadır.

Onarımı yerinde yapılamayıp servise çekilmesi mecburi olan ve hasar almış aracınız, çekici yardımıyla ücretsiz olarak sigorta anlaşmalı servisimize götürülmekte, kaliteli işçilik ve orijinal yedek parça garantisi ile onarımı tamamlanıp teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan Gizem Oto Kurtarma, sizden gelen çağrılara anında cevap veriyor. İhtiyacınıza uygun, son teknolojiyle donatılmış kurtarma aracını size yönlendirerek en kısa sürede sorununuzu çözmekte, sigorta anlaşmalı servisinde kaliteli işçilik, orijinal yedek parça garantisi ile müşterilerine birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

0 (312) 385 95 06